Atrakcje za grosik czyli Dzień Maturzysty 10.12.2017@19:52

W piątek – 8 grudnia – od samego rana szkolne mury wypełniała muzyka i radosny śmiech. Uczniowie klas trzecich liceum – jak nakazuje tradycja – zorganizowali Dzień Maturzysty, którego celem jest zebranie funduszy mających zasilić studniówkowe wydatki.
W salach lekcyjnych przygotowano liczne atrakcje. Dla fanów gier komputerowych czekał salon gier, płeć piękna mogła skorzystać z „zabiegów” w salonie piękności. Karaoke przyciągnęło przyszłe gwiazdy muzyki, a amatorzy selfie znaleźli dla siebie fotobudkę. Była też loteria z nagrodami oraz kawiarenka ze słodkościami.
    Maturzyści dziękują wszystkim za wspólną zabawę i liczą, że będziemy za nich trzymać kciuki, gdy maturalny, egzaminacyjny maraton się rozpocznie.

Agnieszka Szewczyk

Zimowa kawiarenka z choinką w tle 10.12.2017@19:21

7 grudnia odbyło się kolejne zebranie z rodzicami. Dla rodziców zorganizowano, tak jak poprzednim razem, kawiarenkę z pyszną kawą i wybornym ciastem. W szkolnym holu zaś przygotowano kiermasz świąteczny, na którym można było kupić ręcznie zrobione kartki świąteczne, stroiki, bombki i wiele innych ozdób choinkowych.
     Dziękujemy uczniom za pomoc w zorganizowaniu zimowej kawiarenki oraz tym wszystkim, którzy wykonali ozdoby na kiermasz.

Agnieszka Szewczyk

Przygotowania do kiermaszu świątecznego! 25.11.2017@19:55

W szkole już od jakiegoś czasu trwają przygotowania do grudniowego kiermaszu świątecznego. Uczniowie wraz z nauczycielami przygotowują świąteczne ozdoby, kartki a i coś słodkiego do kawy też będzie można nabyć. Mimo, że za oknami nie widać śniegu wszystkim udziela się atmosfera zbliżających się małymi kroczkami Świąt Bożego Narodzenia. Choinki, mikołaje, gwiazdki i bombki ... wszystko to rysowane, wyklejane czy malowane będzie można zobaczyć już wkrótce na kiermaszu.[link do galerii]

Jesień - czas zabrzańskiej konferencji naukowej 22.11.2017@07:21